Öğrenci Girişi

Şifremi Unuttum

Yoğun iş temposundan ya da çeşitli sebeplerden dolayı diğer eğitim sınıflarına katılamayan kişilerin eğitimlerini kendi belirledikleri gün ve saatlerde özel grup olarak alabilirler.

Bu eğitimlerin diğer eğitimlerden farkı kişilerin özel ihtiyaçlarını tam olarak karşılaması, az sayıda katılımcıdan oluştuğu için çok soru sorma imkanını verip, öğretmenle herzaman bire-bir iletişim kurma imkanınından dolayı daha hızlı olması, bireysel sorunlara daha fazla odaklanılabilmesi ve grubun eğitimini kendisinin şekillendirebilme imkanının bulunmasıdır.

Kişilerin kendi eğitimlerini kendilerinin şekillendirdikleri bu eğitimlere “tailor-made” denilmektedir. Seviye tespit sınavı sonucuna göre ihtiyaçları doğrultusunda kişiler Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Skills(Okuma,Yazma,Konuşma,Dinleme) ya da herhangi bir sınava yönelik kendi belirledikleri çalışma konularını seçerler. Eğitimin süresi ve ders programını kendileri belirler.

British Line Dil Okulu eğitimlerinde Communicative Approach (iletişimsel yaklaşım) yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntemde öğretmenler öğrencilerin dili kullanabilmesi için uygun ortamı yaratan aracılar şeklinde yer almaktadırlar.

British Line dünyada geçerli olan ders anlatım tekniklerini yakından takip ederek, dünyada kabul görmüş en etkili dil eğitim yöntemlerini sınıflarında uygulamaktadır.

Tüm eğitimler boyunca dersler video dersleri ile desteklenmekte, belirli aralıklarla yapılan vize sınavları ile eğitimin verimi değerlendirilmektedir. Her kur sonunda yapılan final sınavının ardından kursiyerin bir üst kura geçip geçmeyeceği belirlenmektedir.