Öğrenci Girişi

Şifremi Unuttum

Kurum Profili

British Line; uzman kadrosu ve dünya standartındaki eğitim sistemi ile her yaştan katılımcıya beklentisinin üzerinde dil eğitimleri vererek, öğrendikleri dili her ortamda akıcı olarak konuşmalarını sağlamak amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Türkiye'deki eğitim faaliyetlerini Milli Eğitim Bakanlığından gerekli izinleri alarak Çorlu ve Çerkezköy'de "Özel İngiliz Çizigisi Yabancı Dil Kursu" ismiyle sürdürmektedir.

British Line Beylikdüzü, Hadımköy, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, M.Ereğlisi, Muratlı ve Lüleburgaz bölgesindeki firmalara yönelik kurumsal eğitimlerde gerçekleştirmektedir. Türkiyenin önde gelen yerli ve yabancı firmalarında birçok başarılı projeye imza atılmıştır.

British Line dünyada en çok kabul gören 6 kurluk eğitim sistemini ve Ortak Avrupa Dil Öğretim Çerçeve Planı'nı (Common European Framework for Language Learning ) esas almakta ve dünyada dil öğretiminde en son etkili yöntem olan İletişimsel Yöntem (Communicative Approach) eğitim modelini uygulamaktadır. British Line, %100 başarı ve   % 100 öğrenci memnuniyeti üzerine odaklanarak sizi yabancı dil konuşmaya davet ediyor.