Öğrenci Girişi

Şifremi Unuttum

Yoğun iş temposundan ya da çeşitli sebeplerden dolayı diğer eğitim sınıflarına katılamayan kişilerin eğitimlerini kendi belirledikleri gün ve saatlerde özel grup olarak alabilirler.

Bu eğitimlerin diğer eğitimlerden farkı kişilerin özel ihtiyaçlarını tam olarak karşılaması, az sayıda katılımcıdan oluştuğu için çok soru sorma imkanını verip, öğretmenle her zaman bire-bir iletişim kurma imkanından dolayı daha hızlı olması, bireysel sorunlara daha fazla odaklanılabilmesi ve grubun eğitimini kendisinin şekillendirebilme imkanının bulunmasıdır.

Seviye tespit sınavı sonucuna göre ihtiyaçları doğrultusunda kişiler Genel İtalyanca, İş İtalyancası, dil becerileri (okuma, yazma, konuşma, dinleme) ya da herhangi bir sınava yönelik kendi belirledikleri çalışma konularını seçerler. Eğitimin süresi ve ders programını kendileri belirler.

British Line eğitimlerinde Communicative Approach (iletişimsel yaklaşım) yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntemde öğretmenler öğrencilerin dili kullanabilmesi için uygun ortamı yaratan aracılar şeklinde yer almaktadırlar.

British Line dünyada geçerli olan ders anlatım tekniklerini yakından takip ederek, dünyada kabul görmüş en etkili dil eğitim yöntemlerini sınıflarında uygulamaktadır.

Tüm eğitimler boyunca dersler video dersleri ile desteklenmekte, belirli aralıklarla yapılan vize sınavları ile eğitimin verimi değerlendirilmektedir. Her kur sonunda yapılan final sınavının ardından kursiyerin bir üst kura geçip geçmeyeceği belirlenmektedir.