Öğrenci Girişi

Şifremi Unuttum

Yoğun iş temposundan ya da çeşitli sebeplerden dolayı diğer eğitim sınıflarına katılamayan kişiler eğitimlerini kendi belirledikleri gün ve saatlerde bire-bir olarak alabilirler.

Bu eğitimlerin diğer eğitimlerden farkı kişinin özel ihtiyaçlarını tam olarak karşılaması, bir katılımcıdan oluştuğu için çok soru sorma imkanını verip, öğretmenle herzaman bire-bir iletişim kurma imkanınından dolayı daha hızlı olması, bireysel sorunlara daha fazla odaklanılabilmesi ve kişinin eğitimini kendisinin şekillendirebilme imkanının bulunmasıdır.

Kişilerin kendi eğitimlerini kendilerinin şekillendirdikleri bu eğitimlere “tailor-made” denilmektedir. Seviye tespit sınavı sonucuna göre ihtiyaçları doğrultusunda kişi Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Skills(Okuma,Yazma,Konuşma,Dinleme) ya da herhangi bir sınava yönelik kendi belirlediği çalışma konularını seçer. Eğitimin süresi ve ders programını kendisi belirler.

British Line eğitimlerinde Communicative Approach (iletişimsel yaklaşım) yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntemde öğretmenler öğrencilerin dili kullanabilmesi için uygun ortamı yaratan aracılar şeklinde yer almaktadırlar.

British Line dünyada geçerli olan ders anlatım tekniklerini yakından takip ederek, dünyada kabul görmüş en etkili dil eğitim yöntemlerini sınıflarında uygulamaktadır.

Tüm eğitimler boyunca dersler video dersleri ile desteklenmekte, belirli aralıklarla yapılan vize sınavları ile eğitimin verimi değerlendirilmektedir. Her kur sonunda yapılan final sınavının ardından öğrencinin bir üst kura geçip geçmeyeceği belirlenmektedir.